ESF Evropská unie Ministertvo školství  mládeže a tělovýchovy Operačního program Vzdělání pro konkurenceschopnost TUL

Bilance kurzů během akademického roku 2012/2013

Aktuálně probíhá výuka v letním semestru, publikované údaje proto nejsou konečné a budou aktualizovány po skončení LS 2013. Počet používaných kurzů byl v tomto akademickém roce 158 a počet přispívajících autorů byl 91.

Seznam kurzů v ALS v roce 2012/2013

V této tabulce jsou další informace o aktivně používaných kurzech, včetně zkratky ve STAGu a počtu zapsaných studentů.

Id Zkratka Název předmětu Autor
1 KFÚ/FRP (2012) KFÚ/FRP - Finanční řízení podniku (2012) Helena Jacová
2 KFÚ/UCTP (2012) KFÚ/UCTP - Vybrané účetní problémy pro podnikatele Jana Šmídová
3 KFÚ/UPTP (2012) KFÚ/UPTP - Vybrané účetní problémy pro podnikatele Jana Šmídová
4 KIN/IN2 (2012) KIN/IN2 - Informatika II (2012) Jan Skrbek David Kubát Vladimíra Zádová
5 KIN/MIS (2012) KIN/MIS - Manažerské informační systémy (2012) Klára Antlová
6 KPE/DIS1 (2012) KPE/DIS1 - Diplomový seminář 1 (2012) Miroslav Žižka
7 KPE/EKR (2012) KPE/EKR - Ekonomika a řízení (2012) Miroslav Žižka
8 KPE/MPC (2012) Metodika činnosti průvodce (2012) Jaroslava Syrovátková Marián Lamr
9 MTI/CIP (2012) MTI/CIP - Číslicové počítače (2012) Tomáš Martinec Marián Lamr
10 MTI/EVC (2012) MTI/EVC - Elektrické výkonové členy (2012) Miroslav Novák
11 MTI/GRA (2012) MTI/GRA - Gramatiky a automaty (2012) Václav Zada
12 MTI/KAS (2012) MTI/KAS - Kódování a šifrování (2012) Jaroslav Buchta Jan Loufek
13 MTI/TAS (2012) MTI/TAS - Teorie algoritmů a složitosti (2012) Václav Zada
14 NTI/AFJ (2012) NTI/AFJ - Automaty a formální jazyky (2012) Lenka kosková Třísková
15 NTI/KSSMI (2012) NTI/KSSMI - Komunikační systémy a služby (2012) Mojmír Volf
16 NTI/LOG (2012) NTI/LOG - Logistika (2012) Petr Rálek
17 NTI/OSU (2012) NTI/OSU - Operační systém UNIX (2012) Milan Keršláger
18 NTI/OSUPK (2012) NTI/OSUPK - Operační systém Unix (2012) Milan Keršláger
19 NTI/OV (2012) NTI/OV - Operační výzkum (2012) Petr Rálek
20 NTI/PAS (2012) NTI/PAS - Pravděpodobnost a statistika (2012) Jan Březina
21 NTI/PBE (2012) NTI/PBE - Počítačová bezpečnost (2012) Milan Keršláger
22 NTI/PCS-P (2012) NTI/PCS-P - Osobní počítače (2012) Petr Kretschmer
23 NTI/PCT*H (2012) NTI/PCT*H - Počítačové sítě (2012) Petr Ječmen
24 NTI/PRK (2012) NTI/PRK - Překladače (2012) Milan Keršláger
25 NTI/TGH (2012) NTI/TGH - Teorie grafů a her (2012) Jan Březina Lenka kosková Třísková
26 NTI/UI (2012) NTI/UI - Unix a Internet (2012) Milan Keršláger
27 NTI/VKM (2012) Vybrané kapitoly z matematiky (2012) Jan Šembera
28 NTI/WWW*A (2012) NTI/WWW*A - Programování pro WWW (2012) Petr Kretschmer
29 RSS/HRI (2012) RSS/HRI - Hodnocení rizik (2012) David Valis
30 ITE/DSP (2012) ITE/DSP - Diagnostika a spolehlivost (2012) Ondrej Novák
31 ITE/HSC (2012) ITE/HSC - Hardware software codesign (2012) Martin Rozkovec
32 KCJ/N2C*H (2012) KCJ/N2C*H - Jazyk II - Němčina 3 (2012) Marek Skála
33 KEK/DEM (2012) Dějiny ekonomických teorií (2012) Marek Skála
34 KEK/EMIE2 (2012) KEK/EMIE2 - Mikroekonomie II (2012) Marek Skála
35 KIN/IS1 (2012) KIN/IS1 - Informační systémy I (2012) Klára Antlová
36 KIN/IS4 (2012) KIN/IS4 - Informační systémy IV (2012) Klára Antlová
37 KIN/PRM (2012) KIN/PRM - Projektové řízení (2012) Klára Antlová
38 KOB/EUM (2012) KOB/EUM - EU a mezinárodní obchod (2012) Zuzana Potužáková David Kubát
39 KPE/ERO (2012) KPE/ERO - Ekonomika a řízení stroj. podniku (2012) Miroslav Žižka
40 KPE/MIN (2012) KPE/MIN - Management inovací (2012) Petra Rydvalová
41 KPE/RJA (2012) KPE/RJA - Řízení jakosti (2012/2013) Eva Šlaichová
42 MTI/CRI (2012) MTI/CRI - Číslicové řízení (2012) Jaroslav Hlava
43 MTI/ELE-P (2012) MTI/ELE-P - Elektrotechnika (2012) Miroslav Novák
44 MTI/EOK (2012) MTI/EOK - Elektronické obvody a komponenty (2012) Milan Kolar Ivan Dolezal
45 MTI/ESY (2012) MTI/ESY - Projektování elektrotechnických systémů Miroslav Novák
46 MTI/IAK*Z (2012) MTI/IAK*Z - Informatika a kybernetika (2012) Jaroslav Hlava
47 MTI/LA2 (2012) MTI/LA2 - Laboratoře 2 (2012/2013) Jan Koprnický
48 MTI/MRA (2012) MTI/MRA - Metody řízení v aplikacích (2012) Jaroslav Hlava
49 MTI/NHK (2012) MTI/NHK - Návrh hardwarových komponent (2012) Milan Kolar
50 MTI/PAU (2012) MTI/PAU - Programovatelné automaty (2012) Jan Koprnický Viktor Bubla Miloš Hernych
51 MTI/PJC (2012) MTI/PJC - Programování v jazyce C/C++ (2012) Roman Špánek Jan Kraus Josef Grosman
52 MTI/PRG (2012) MTI/PRG - Programování (2012) Josef Grosman
53 MTI/RDB (2012) MTI/RDB - Řízení databází (2012) Julius Stuller Pavel Tyl
54 MTI/STI (2012) MTI/STI - Softwarové inženýrství (2012) Roman Špánek
55 MTI/VAW (2012) MTI/VAW - Vývoj aplikací pro Windows (2012) Jan Kraus
56 MTI/ZLR (2012) MTI/ZLR - Základy logického řízení (2012) Jan Koprnický Miloš Hernych
57 MTI/ZLR-L (2012) MTI/ZLR-L - Základy logického řízení (2012) Miloš Hernych Jan Koprnický
58 NTI/ALDS (2012) NTI/ALDS - Algoritmy a datové struktury (2012) Mojmír Volf
59 NTI/AMA (2012) NTI/AMA - Aplikovaná matematika (2012) Jan Šembera
60 NTI/MKT (2012) NTI/MKT - Mechanika kontinua a termodynamika (2012 Milan Hokr
61 NTI/OPS-P (2012) NTI/OPS-P - Operační systémy (2012) Lenka kosková Třísková
62 NTI/OPSPK (2012) NTI/OPSPK - Operační systémy (2012) Lenka kosková Třísková
63 NTI/PS*A (2012) NTI/PS*A - Počítačové sítě - HTML (2012) Petr Kretschmer
64 RSS/RVS (2012) RSS/RVS - Řízení vícerozměrových systémů (2012) Lukáš Hubka
65 RSS/ZOD (2012) RSS/ZOD - Zobrazování obrazových dat (2012) Jiří Horčička
66 ITE/BS (2012) ITE/BS - Bakalářský seminář (2012) Josef Chaloupka Ondrej Novák Zdeněk Plíva Miroslav Holada
67 ITE/CIE (2012) ITE/CIE - Číslicová elektronika (2012) Jiří Jeníček Tomáš Drahoňovský Martin Rozkovec Petr Cvek Ondrej Novák
68 ITE/CIT (2012) ITE/CIT - Číslicová technika (2012) Ondrej Novák Jiří Jeníček Tomáš Drahoňovský Martin Rozkovec Petr Cvek
69 ITE/DOK (2012) ITE/DOK - Technická dokumentace (2012) Zdeněk Plíva Leoš Petržílka
70 ITE/EDOK (2012) ITE/EDOK - Elektronická dokumentace (2012) Leoš Petržílka Zdeněk Plíva Jindra Drábková
71 ITE/ELK*Z (2012) ITE/ELK*Z - Elektronika (2012) Zdeněk Plíva Miroslav Holada
72 ITE/EM (2012) ITE/EM - Elektronika a měření (2012) Miroslav Holada Zdeněk Plíva
73 ITE/EZA (2012) ITE/EZA - Elektronická zařízení (2012) Zdeněk Plíva Leoš Petržílka
74 ITE/MRK (2012) ITE/MRK - Metody rozhodování a klasifikace (2012) Jan Silovský
75 ITE/PO (2012) ITE/PO - Programovatelné obvody (2012) Martin Rozkovec Ondrej Novák
76 ITE/PZS (2012) Počítačové zpracování signálů (2012) Marek Boháč Jiří Málek Michaela Kuchařová
77 ITE/ZAP*Z (2012) ITE/ZAP*Z - Základy algoritmizace a programování ( Igor Kopetschke Vojtěch Wrnata
78 ITE/ZELB (2012) ITE/ZELB - Základy elektroniky (2012) Miroslav Holada Zdeněk Plíva
79 KCJ/N2D*H (2012) Jazyk II - Němčina 4 (2012) Marek Skála Dagmar Weginger
80 KFÚ/FI1-E (2012) KFÚ/FI1-E - Finance I Erasmus Students (2012/2013) Lenka Strýčková
81 KFÚ/FI2-E (2012) KFÚ/FI2-E - Finance II - Erasmus Students 2012/201 Lenka Strýčková
82 KIN/EKO (2012) KIN/EKO - Elektronická komerce (2012) Klára Antlová Vladimíra Zádová
83 KIN/RPR (2012) KIN/RPR - Řízení projektů (2012) Vladimíra Zádová Klára Antlová
84 KMD/MA1*M (2012) KMD/MA1*M - Matematika 1 (2012) Alena Kopáčková
85 KMD/MA1-H (2012) KMD/MA1-H - Matematika 1 (2012) David Kubát Jaroslava Justová
86 KMD/MA2*H (2012) KMD/MA2*H - Matematika 2 (2012) Jaroslava Justová
87 KMD/MA2*M (2012) KMD/MA2*M - Matematika 2 (2012) Alena Kopáčková
88 KMD/MA2-H (2012) KMD/MA2-H - Matematika 2 (2012) Jaroslava Justová
89 KPE/EEI (2012) KPE/EEI - Evropská ekonomická integrace (2012) Kateřina Maršíková
90 KPE/EMA (2012) KPE/EMA - Environmentální management (2012) Magdalena Zbránková
91 KPE/ERP*T (2012) KPE/ERP*T - Ekonomika a řízení podniku (2012) Miroslav Žižka Magdalena Zbránková Helena Zuková
92 KPE/ERS (2012) KPE/ERS - Ekonomika a řízení stroj. podnik (2012) Magdalena Zbránková Kateřina Maršíková Miroslav Žižka Jan Mačí Lenka Štibrányiová
93 KPE/EXM (2012) KPE/EXM - Exaktní metody v managementu (2012) Eva Štichhauerová Eva Šlaichová Miroslav Žižka
94 KPE/MAN (2012) KPE/MAN - Úvod do managementu (2012) Magdalena Zbránková Eva Štichhauerová Petra Rydvalová Kateřina Maršíková Eva Šlaichová
95 KPE/MSP (2012) KPE/MSP - Malé a střední podnikání (2012) Petra Rydvalová Markéta Bartoňová
96 KPE/NOP*S (2012) KPE/NOP*S - Nauka o podniku (2012) Lenka Štibrányiová Jan Mačí Magdalena Zbránková Miroslav Žižka Kateřina Maršíková Eva Štichhauerová
97 KPE/PEM (2012) KPE/PEM - Personální management (2012) Magdalena Zbránková Kateřina Maršíková Helena Zuková
98 KPE/PMT (2012) KPE/PMT - Personální management (2012) Magdalena Zbránková Kateřina Maršíková Helena Zuková
99 KST/EXPM (2012) KST/EXPM - Experimentální metody (2012) Aleš Lufinka
100 KSY/STI (2012) KSY/ST1 - Statistika I Jiří Rozkovec Kateřina Gurinová
101 KSY/VYB (2012) KSY/VYB - Statistický rozbor dat z dotazníkových š Jiří Rozkovec Vladimíra Valentová Kateřina Gurinová
102 KVU/3D (2012) KVU/3D - 3D aplikace (2012) Jiří Hnídek
103 KVU/3DA (2012) KVU/3DA - 3D aplikace - animace (2012) Jiří Hnídek
104 MTI/AEL (2012) MTI/AEL - Analogová elektronika (2012) Milan Kolar Ivan Dolezal
105 MTI/ALP1 (2012) MTI/ALP1 - Algoritmizace a programování 1 (2012) Jana Vitvarová Jiřina Královcová Alena Gregová
106 MTI/ALP1S (2012) MTI/ALP1S - Seminář z programování 1 (2012) Alena Gregová Jana Vitvarová Jiřina Královcová
107 MTI/ALP2 (2012) MTI/ALP2 - Algoritmizace a programování 2 (2012) Alena Gregová Jan Loufek Jiřina Královcová Jana Vitvarová
108 MTI/ARP (2012) MTI/ARP - Architektura počítačů (2012) Milan Kolar
109 MTI/BS (2012) MTI/BS - Bakalářský seminář (2012) Jiřina Královcová
110 MTI/DAS*Z (2012) MTI/DAS*Z - Databázové systémy (2012) Marián Lamr
111 MTI/DAT (2012) MTI/DAT - Databáze a tvorba datových skladů (2012) Marián Lamr
112 MTI/DBS (2012) MTI/DBS - Databázové systémy (2012) Pavel Štěpán Roman Špánek Julius Stuller Marián Lamr
113 MTI/ELM (2012) MTI/ELM - Elektrotechnika a měření (2012) Leoš Petržílka Zbyněk Mader Petr Pfeifer Miroslav Holada Zdeněk Plíva Tomáš Drahoňovský
114 MTI/ELO (2012) MTI/ELO - Elektrické obvody (2012) Martin Cernik
115 MTI/EPO (2012) MTI/EPO - Elektrické pohony (2012) Martin Diblík
116 MTI/GDA (2012) MTI/GDA - Grafické a databázové aplikace (2012) Klára Císařová
117 MTI/PAR (2012) MTI/PAR - Prostředky automatického řízení (2012) Jan Koprnický Jaroslav Hlava
118 MTI/PHS (2012) MTI/PHS - Počítačový hardware a rozhraní (2012) Josef Grosman Tomáš Martinec
119 MTI/PMP (2012) MTI/PMP - Počítače a mikropočítače (2012) Josef Grosman Tomáš Martinec
120 MTI/PPR (2012) MTI/PPR - Prostředky pro programování (2012) Jan Kraus Klára Císařová
121 MTI/PPR-K (2012) MTI/PPR-K - Prostředky pro programování (2012) Klára Císařová
122 MTI/RTS (2012) MTI/RTS - Real Time Systems (2012) Jaroslav Hlava
123 MTI/SRC (2012) MTI/SRC - Systémy reálného času (2012) Jaroslav Hlava
124 MTI/UDI (2012) Úvod do inženýrství (2012) Karel Brodský Marta Zizienová
125 MTI/VST*S (2012) MTI/VST*S - Vybrané statě z elektroniky (2012) Ivan Dolezal
126 NTI/ADA (2012) NTI/ADA - Algoritmy a datové struktury (2012) Igor Kopetschke
127 NTI/ADS-P (2012) NTI/ADS-P - Algoritmy a datové struktury (2012) Vojtěch Wrnata Petr Kretschmer
128 NTI/AFJ-P (2012) NTI/AFJ-P - Automaty a formální jazyky (2012) Lenka kosková Třísková
129 NTI/DPG (2012) NTI/DPG - Distribuované programování (2012) Igor Kopetschke Jitka Hübnerová
130 NTI/IM2 (2012) NTI/IM2 - Operační systémy (2012) Igor Kopetschke
131 NTI/JPD (2012) NTI/JPD - Jazyky pro popis dat (2012) Mojmír Volf
132 NTI/OPS (2012) NTI/OPS - Operační systémy (2012) Jana Ehlerová Lenka kosková Třísková
133 NTI/OSN-N (2012) NTI/OSN-N - Operating Systems (2012) Mojmír Volf
134 NTI/OSU-P (2012) NTI/OSU-P - Operační systém Unix (2012) Milan Keršláger Igor Kopetschke
135 NTI/PAA (2012) NTI/PAA - Programování mobilních aplikací (2012) Jiří Vraný
136 NTI/PG*A (2012) NTI/PG*A - Počítačová grafika (2012) Jiří Hnídek
137 NTI/PG1-P (2012) NTI/PG1-P - Programování 1 (2012) Igor Kopetschke Vojtěch Wrnata
138 NTI/PG1PK (2012) NTI/PG1PK - Programování 1 (2012) Vojtěch Wrnata Igor Kopetschke
139 NTI/PG2-P (2012) NTI/PG2-P - Programování 2 (2012) Vojtěch Wrnata Igor Kopetschke
140 NTI/PGA (2012) NTI/PGA - Počítačová grafika (2012) Jiří Hnídek
141 NTI/PJCPE (2012) NTI/PJCPE - Programovací jazyk C (2012) Vojtěch Wrnata Igor Kopetschke
142 NTI/PJCPK (2012) NTI/PJCPK - Programovací jazyk C (2012) Igor Kopetschke
143 NTI/PJP (2012) NTI/PJP - Programovací jazyk Python (2012) Jiří Hnídek Jiří Vraný
144 NTI/PST (2012) NTI/PST - Počítačové sítě (2012) Jitka Hübnerová Petr Ječmen Mojmír Volf
145 NTI/SLVE (2012) NTI/SLVE - Složitost a vyčislitelnost (2012) Lenka kosková Třísková
146 NTI/TWS (2012) NTI/TWS - Tvorba WWW stránek (2012) Mojmír Volf
147 NTI/VIS (2012) NTI/VIS - Vytváření internetových služeb (2012) Mojmír Volf
148 NTI/WEA (2012) NTI/WEA - Webové aplikace (2012/2013) Lenka kosková Třísková Jiří Vraný
149 NTI/WEAP (2012) NTI/WEAP - Webové aplikace (2012/2013) Jiří Vraný
150 RSS/ARI (2012) RSS/ARI - Automatické řízení (2012) Lukáš Hubka
151 RSS/RSM (2012) RSS/RSM - Řídicí systémy v mechatronice (2012) Lukáš Hubka
152 MTI/CIP (2012) MTI/CIP - Číslicové počítače (2012) Petr Tůma
153 RS Redakční systémy Klára Císařová
154 PPA Podpora pro asistenty e-learningu na FE Igor Kopetschke
155 FB Feedback Marián Lamr
156 MTK Metodika tvorby kurzů na FE Klára Císařová
157 IQ IQ - Trénuj paměť a své schopnosti Ján Gúčik Jiří Vraný Jiří Hnídek
158 DM Datamining Klára Císařová Alena Gregová Pavel Tyl