ESF Evropská unie Ministertvo školství  mládeže a tělovýchovy Operačního program Vzdělání pro konkurenceschopnost TUL

Bilance kurzů během akademického roku 2011/2012

Aktuálně probíhá výuka v letním semestru, publikované údaje proto nejsou konečné a budou aktualizovány po skončení LS 2012.

Seznam kurzů v ALS v roce 2011/2012

V této tabulce jsou další informace o aktivně používaných kurzech, včetně zkratky ve STAGu a počtu zapsaných studentů.

Id Zkratka Název předmětu Autor počet studentů
1 NTI/PST (2011) Počítačové sítě (2011) Pavel Satrapa 107
2 MTI/DBS (2011) Databázové systémy (2011) Roman Špánek 89
3 MTI/PJC (2011) Programování v jazyce C/C++ (2011) Roman Špánek 80
4 MTI/VAW (2011) Vývoj aplikací pro Windows (2011) Jan Kraus 76
5 NTI/OPS (2011) Operační systémy (2011) Lenka kosková Třísková 71
6 NTI/PGA (2011) Počítačová grafika (2011) Jiří Hnídek 68
7 ITE/EDOK (2011) Elektronická dokumentace (2011) Zdeněk Plíva 66
8 MTI/ALP2 (2011) Algoritmizace a programování 2 (2011) Alena Gregová 66
9 MTI/PHS (2011) Počítačový hardware a rozhraní (2011) Tomáš Martinec 65
10 MTI/CIP (2011) Číslicové počítače (2011) Tomáš Martinec 64
11 NTI/WEAP (2011) Webové aplikace - WEAP (2011) Jiří Vraný 64
12 NTI/TWS (2011) Tvorba WWW stránek (2011) Mojmír Volf 63
13 MTI/ALP2S (2011) Seminář z programování 2 (2011) Alena Gregová 57
14 NTI/ADA (2011) Algoritmy a datové struktury (2011) Igor Kopetschke 56
15 ITE/BS (2011) Bakalářský seminář (2011) Zdeněk Plíva 52
16 NTI/PBE (2011) Počítačová bezpečnost (2011) Milan Keršláger 51
17 MTI/GDA (2011) Grafické a databázové aplikace (2011) Klára Císařová 50
18 MTI/VST*S (2011) Vybrané statě z elektroniky (2011) Ivan Dolezal 43
19 MTI/PPR-K (2011) Prostředky pro programování (2011) Klára Císařová 41
20 MTI/ELO (2011) Elektrické obvody (2011) Martin Cernik 38
21 NTI/UI (2011) Unix a Internet (2011) Zdeněk Plíva 38
22 ITE/EZA (2011) Elektronická zařízení (2011) Leoš Petržílka 36
23 MTI/PPR (2011) Prostředky pro programování (2011) Jan Kraus 36
24 NTI/JPD (2011) Jazyky pro popis dat (2011) Mojmír Volf 36
25 KMD/MA1*M (2011) Matematika 1 (2011) Alena Kopáčková 34
26 NTI/PJP (2011) Programovací jazyk Python (2011) Jiří Vraný 33
27 MTI/ALP1 (2011) Algoritmizace a programování 1 (2011) Jiřina Královcová 31
28 MTI/EPO (2011) Elektrické pohony (2011) Martin Diblík 31
29 NTI/PG1-P (2011) Programování 1 (2011) Igor Kopetschke 31
30 MTI/AEL (2011) Analogová elektronika (2011) Milan Kolar 30
31 MTI/PAR (2011) Prostředky automatického řízení (2011) Jaroslav Hlava 30
32 MTI/PMP (2011) Počítače a mikropočítače (2011) Tomáš Martinec 30
33 NTI/PAA (2011) Programování mobilních aplikací (2011) Jiří Vraný 30
34 MTI/ARP (2011) Architektura počítačů (2011) Milan Kolar 29
35 MTI/ALP1S (2011) Seminář z programování 1 (2011) Jiřina Královcová 27
36 MTI/DAT (2011) Databáze a tvorba datových skladů (2011) Marián Lamr 26
37 NTI/AFJ-P (2011) Automaty a formální jazyky (2011) Lenka kosková Třísková 25
38 NTI/ALDS (2011) Algoritmy a datové struktury (2011) Mojmír Volf 25
39 NTI/MKT (2011) Mechanika kontinua a termodynamika (2011) Milan Hokr 25
40 RSS/ZOD (2011) Zobrazování obrazových dat (2011) Jiří Horčička 24
41 NTI/OV (2011) Operační výzkum (2011) Petr Rálek 21
42 NTI/PG2-P (2011) Programování 2 (2011) Igor Kopetschke 20
43 NTI/ADS-P (2011) Algoritmy a datové struktury (2011) Igor Kopetschke 19
44 NTI/WEA (2011) Webové aplikace - WEA (2011) Jiří Vraný 19
45 NTI/UEM (2011) Úvod do ekonomiky a managementu (2011) Mojmír Volf 18
46 ITE/MRK (2011) Metody rozhodování a klasifikace (2011) Jan Silovský 17
47 MTI/NHK (2011) Návrh hardwarových komponent (2011) Milan Kolar 17
48 MTI/PRG (2011) Programování (2011) Josef Grosman 17
49 NTI/TGH (2011) Teorie grafů a her (2011) Jan Březina 17
50 NTI/KSSMI (2011) Komunikační systémy a služby (2011) Mojmír Volf 16
51 NTI/PJC-P (2011) Programovací jazyk C (2011) Igor Kopetschke 16
52 MTI/DAT_K (2011) Databáze a datové sklady (2011) Marián Lamr 13
53 MTI/DAS*Z (2011) Databázové systémy (2011) Marián Lamr 12
54 MTI/IAK*Z (2011) Informatika a kybernetika (2011) Jaroslav Hlava 12
55 MTI/RTS (2011) Real Time Systems (2011) Jaroslav Hlava 12
56 MTI/SRC (2011) Systémy reálného času (2011) Jaroslav Hlava 12
57 NTI/DPG (2011) Distribuované programování (2011) Igor Kopetschke 12
58 ITE/CIT (2011) Číslicová technika (2011) Ondrej Novák 11
59 RSS/HRI (2011) Hodnocení rizik (2011) David Valis 10
60 MTI/CRI (2011) Číslicové řízení (2011) Jaroslav Hlava 9
61 NTI/OPS-P (2011) Operační systémy (2011) Lenka kosková Třísková 9
62 MTI/KOT (2011) Komunikační technika (2011) Miloš Hernych 8
63 NTI/MMP (2011) Alternativní metody programování (2011) Petr Kretschmer 8
64 NTI/SRM (2011) Stavba a řešení počítačových modelů (2011) Vojtěch Wrnata 8
65 NTI/WWW*A (2011) Programování  pro WWW (2011) Petr Kretschmer 8
66 RSS/ARI (2011) Automatické řízení (2011) Lukáš Hubka 8
67 MTI/EOK (2011) Elektronické obvody a komponenty (2011) Ivan Dolezal 6
68 NTI/PG*A (2011) Počítačová grafika (2011) Jiří Hnídek 6
69 MTI/ZSR (2011) Základy spojitého řízení (2011) Ivan Dolezal 5
70 MTI/MRA (2011) Metody řízení v aplikacích (2011) Jaroslav Hlava 4
71 NTI/PJCPE (2011) Programovací jazyk C (2011) Igor Kopetschke 4
72 NTI/SLVE (2011) Složitost a vyčislitelnost (2011) Lenka kosková Třísková 4
73 RSS/RVS (2011) Řízení vícerozměrových systémů (2011) Lukáš Hubka 4